Оформлення замовлення

Оформлення замовлення.

Будь ласка перед оформленням замовлення ознайомтеся з наступною інформацією.

Моделі ліжечок не мають ні артикулу, ні назви, тільки ціну. Ціни скрізь різні – тому вказуючи вартість все розуміють про яку модель мова йде.

У зв’язку з тим, що вантаж великогабаритний передоплата становить 1000грн на автоперевізника. Залишок виставляється післяплатою. Доставку післяплати оплачує замовник, відповідно до тарифів Нової Пошти.

АКЦІЯ! При покупці в комплекті з ліжечком матраца – доставку відділення-відділення оплачуємо ми. Вам доставка обходиться в 330грн, куди входить адресна доставка і лати вантажу. Без матраца доставку повністю оплачує замовник згідно з тарифами автоперевізника.

Термін виготовлення на даний момент становить 7-10 днів.

Увага! При отриманні вантажу на Новій Пошті уважно огляньте упаковки на наявність пошкодження. У разі порушення цілісності упаковки обов’язково переконайтеся про непошкодженій самого товару. Якщо ж товар має хоч найменші пошкодження, складайте акт з працівниками Нової Пошти і обов’язково з оцінкою вартості пошкодження. Вартість пошкодженого товару обов’язково узгодити з нами.

Якщо упаковка ціла це гарантія того, що вантаж прибув непошкоджений.

Якщо виникають питання в процесі складання не панікуємо і не істерія. Вирішуються «полюбовно» будь-які питання. Все підкажемо і допоможемо.

Якщо при оформленні замовлення або оплати виникли питання – будь ласка телефонуйте за телефонами 050-076-00-16, 098-076-00-16, 093-076-00-16. Логічним завершенням замовлення буде надісланий Вами відгук.

ЗАПОВНІТЬ ВАШІ ДАНІ

Область (обов'язкове поле)
Місто (обов'язкове поле)
Адреса (обов'язкове поле)
Телефон (обов'язкове поле)
Email (обов'язкове поле)
П.І.Б. (обов'язкове поле)

  

ЗАПОВНІТЬ ДАНІ ПО КОНСТРУКЦІЇ

Вартість ліжечка (обязательное поле)
Розташування столу (обязательное поле)
Розташування шафи (обов'язкове поле)
Основний колір (обов'язкове поле)
Додатковий колір (обов'язкове поле)
Наявність матраца і розмір (обов'язкове поле)
Примітки до замовлення (можно не заполнять)
Побажання по роботі нашої компанії, оформленні сайту або просто добрі слова (можна не заповнювати)

Переконливе прохання!!! Після внесення передоплати прохання повідомляти в телефоном режимі або SMS про платіж: № замовлення, місто, прізвище, сума.