Оформлення замовлення

Оформлення замовлення.

Будь ласка перед оформленням замовлення ознайомтеся з наступною інформацією.

Моделі ліжечок не мають ні артикулу, ні назви, тільки ціну. Ціни скрізь різні – тому вказуючи вартість все розуміють про яку модель мова йде.

У зв’язку з тим, що вантаж великогабаритний передоплата становить 1000грн на автоперевізника. Залишок виставляється післяплатою. Доставку післяплати оплачує замовник, відповідно до тарифів Нової Пошти.

АКЦІЯ! При покупці в комплекті з ліжечком матраца – доставку відділення-відділення оплачуємо ми. Вам доставка обходиться в 330грн, куди входить адресна доставка і лати вантажу. Без матраца доставку повністю оплачує замовник згідно з тарифами автоперевізника.

Термін виготовлення на даний момент становить 7-10 днів.

Увага! При отриманні вантажу на Новій Пошті уважно огляньте упаковки на наявність пошкодження. У разі порушення цілісності упаковки обов’язково переконайтеся про непошкодженій самого товару. Якщо ж товар має хоч найменші пошкодження, складайте акт з працівниками Нової Пошти і обов’язково з оцінкою вартості пошкодження. Вартість пошкодженого товару обов’язково узгодити з нами.

Якщо упаковка ціла це гарантія того, що вантаж прибув непошкоджений.

Якщо виникають питання в процесі складання не панікуємо і не істерія. Вирішуються «полюбовно» будь-які питання. Все підкажемо і допоможемо.

Якщо при оформленні замовлення або оплати виникли питання – будь ласка телефонуйте за телефонами 050-076-00-16, 098-076-00-16, 093-076-00-16. Логічним завершенням замовлення буде надісланий Вами відгук.

[contact-form-7 404 "Не знайдено"]

Переконливе прохання!!! Після внесення передоплати прохання повідомляти в телефоном режимі або SMS про платіж: № замовлення, місто, прізвище, сума.