Як вибрати колір ліжка-горища

Як вибрати колір ліжка-горища

Як вибрати колір ліжка-чердакаВ особливого представлення такі меблі як ліжко – горище явно не потребує. Вона вже давно встигла заслужити загальну любов. Причому це твердження однаково поширюється як на дітей, так і на дорослих. Дітвора обожнює двоярусні ліжка через їх незвичайності і величезне поле для фантазії. А дорослі цінують за те, що завдяки їм можна легко організувати простір навіть в самій маленькій кімнаті.

Але якщо з тим, чи купувати даний предмет інтер’єру чи ні, питань особливо не виникає, то ось питань про те, як це правильно зробити, просто хоч греблю гати. Одним з найбільш важливих є те, який колір віддати перевагу.

На нашому сайті ви можете знайти не тільки різні моделі ліжок-горищ, представлені в різноманітних розмірах, але також і великий вибір кольорів. Тому задуматися завжди є про що.

Який буває ліжко – горище?

Як правило, всі моделі можна розділити на кілька типів, які користуються особливою популярністю серед клієнтів і можуть бути застосовані для сну дітей різного віку. Тому, якщо говорити в загальних рисах, то варто згадати такі види.

Ліжко-горище з робочим місцем. Якщо у вашій дитячій мало місця, і робочий стіл розмістити ніде, то можна організувати робоче місце в нижньому сегменті даної меблів. Таким чином зверху дитина зможе спати, а знизу робити уроки і зберігати навчальне приладдя. Також можна зробити максимально пологі сходи, і в її щаблях розмістити ящики для зберігання особистих речей (одягу або іграшок).
Ліжка – горища з диваном. Якщо малюк ще не доріс до школи і уроків, і йому не потрібен письмовий стіл, або якщо ви плануєте робочий стіл поставити окремо, то можна на першому ярусі встановити диван. У цьому випадку дитина і його гості не будуть змушені сидіти або грати на спальному місці. Для цього у них буде окремий диван.
Ліжка з великою зоною для зберігання речей. Також, якщо робочий стіл не потрібно розміщувати внизу, можна весь нижній ярус і ступені віддати під шафи і тумбочки. Це дуже зручно, адже за допомогою таких меблів ви зможете звільнити значну площу квартири від різних речей і компактно скласти їх в шафи під спальним місцем дитини.
Ліжко-горище 3 в 1. Цей варіант користується найбільшим попитом, адже буквально на трьох, максимум чотирьох квадратних метрах дозволяє розмістити все необхідне: спальне місце, робочу зону і місце для зберігання речей.

Колір теж важливий

Незважаючи на те, що ваша дитина в будь-якому випадку буде радий такій покупці, а ви точно оціните її функціональні можливості, все ж не варто забувати ще й про те, наскільки важливо як гармонійно меблі впишеться в ваш інтер’єр. І в цьому випадку колір ліжка-горища має важливе значення.

В цьому випадку всі доступні варіанти можна розділити на три групи.

Світлі тони. Вони є відмінним рішенням для маленьких кімнат і візуально економлять простір. Вони не будуть виглядати масивними і не стануть надмірно тиснути. Також вони дуже актуальні для кімнат, де відчувається нестача світла.
Темні тони. Якщо з розміром кімнати у вас проблем немає, то можна сміливо купити ліжко – горище, виконану з темного матеріалу. Це виглядає досить незвично і привабливо, і особливою популярністю користується у підлітків.
Кольорові моделі. Можна відійти від пересічних шаблонів і придбати меблі яскравих барвистих квітів. Наприклад, ваша маленька принцеса точно оцінить рожеву ліжко, а синочкові сподобається спати на блакитний або зеленої двох’ярусної ліжка. Такі варіанти пожвавлять кімнату і завжди будуть джерелом позитиву у ваших дітей.

Стандарт і не стандарт

Ми є не тільки продавцями ліжок-горищ, а й їх виробниками. Тому нашим клієнтам доступні абсолютно різні варіанти оформлення меблів. Наприклад, ви можете вибрати будь-який зразок з представлених в нашому каталозі і зробити замовлення. В цьому випадку ліжко буде доставлена ​​практично моментально. Якщо ж ви готові трохи почекати, то ми з задоволенням розробимо дизайн ліжка, яка буде відповідати всім вашим побажанням. З нами тільки ви вирішуєте, як буде виглядати меблі для вашої дитини.

У свою чергу ми гарантуємо високу якість виробів і цілком помірні ціни на абсолютно всю продукцію, а також грамотну консультацію з питань вибору.

Параметры