Різноманітні дитячі ліжка-горища: кутові, ігрові та інші

Ліжко-горище здатна подарувати щиру радість не тільки дитині, але і його батькам. Адже ця дитяча меблі здатні істотно заощадити простір в квартирі, що вкрай важливо для сімей, які живуть в обмежених житлових умовах.

Абсолютно всі ліжка-горища поєднують в собі дві різні зони: спальну і ігрову, спальну і навчальну та ін. Це дозволяє їх двоповерхова конструкція: на першому поверсі розташована зона навчання, а на другому – спальна. Або навпаки: на першому поверсі розташована ліжко, а на другому – ігрова зона.

Різноманітні дитячі ліжка-горища: кутові, ігрові та прочіеРассмотрім типові варіанти ліжок-горищ.
Ігровий варіант

Дана ліжко-горище поєднує в собі спальну і ігрову зону. Остання за бажанням батьків може розташована як на першому, так і на другому поверсі.

Якщо ігрова зона розташована внизу, тоді на першому місці стоїть безпека. Але якщо ви довіряєте своїй дитині і дбаєте про його комфорт і фізичному розвитку, тоді ви можете перенести ігрову зону на другий поверх.

Не варто думати, що, розміщуючи ігрову зону на другому поверсі, виробник не замислюється про питання безпеки. Це абсолютно не так. Взагалі будь-яка ліжко-горище має на другому поверсі огороджувальної загородження, висоту якого можна легко змінити за бажанням батьків.

І, до речі, наша практика показує, що дітям комфортніше грати на другому поверсі. Більш того, таке розташування ігрової зони сприяє розвитку у дитини координації рухів і почуття небезпеки. Крім того, він навчитися краще прогнозувати результати своїх дій і вчинків.
навчальний варіант

В цьому випадку ліжко-горище складається з спальної зони на другому поверсі і зони навчання на першому. Остання складається з комп’ютерного (письмового) столу і кількох книжкових полиць.

Цей варіант можна назвати найбільш поширеним, оскільки його замовляють і для першокласників, і для учнів старших класів. Головна його перевага – це істотне економія простору в дитячій кімнаті, а також економія грошей. Адже замість двох різновидів дитячих меблів – ліжка і письмового столу – ви купуєте одна, але два в одному.

Ергономічна компоновка даної меблів робить життєвий простір дитини максимально зручним. Всі його необхідні речі у нього завжди будуть під рукою. А якщо цих речей виявиться занадто багато, тоді можна облаштувати комод, оформлений у вигляді сходах на другий поверх.
кутовий варіант

Якщо вам необхідна максимальна економія життєвого простору, тоді ми радимо купити ліжко-горище в кутовий компонуванні. Причому, ця економія житлового простору відбувається не на шкоду економії особистого простору дитини. Кутовий варіант надає велику площу для розміщення різних полиць, поверхонь і шухлядок, в яких дитина може зберігати свої особисті речі.
кабінетний варіант

На перший погляд, цей варіант дуже схожий з кутовим. Але у першого ряд характерних особливостей.

По-перше, робоча зона трохи зрушена всередину або, можна сказати, навпаки, ліжко і зона відпочинку розширена і виступає за межі зони навчання. В результаті цього створюється відчуття власного кабінету. Стеля цього «кабінету» утворює другий поверх зони відпочинку. «Стіни» кабінети утворюють ящики і полиці. Ці «стіни» не повинні бути суцільними, щоб усередині «кабінету» було достатньо світла. Більш того, такий варіант найкраще встановлювати цей «кабінет» прямо навпроти вікна.

По-друге, зона сну за рахунок розширення своєї площі перетворюється в повноцінну зону відпочинку, де дитина може не тільки спати і відпочивати: читати книги, грати ігри на смартфоні або планшеті і займатися іншими справами. На другому поверсі можна облаштувати невеликий міні-шафка, кілька книжкових полиць, настільну лампу або інші потрібні дитині предмети.

Нарешті, відзначимо, що моделі даних ліжок можуть відрізнятися за компонуванні сходах на другий поверх. Вони можуть встановлюватися фронтально або ж приставляться до торця ліжка. Також сходи можуть відрізнятися за своєю формою. Вони можуть мати класичною формою, а також можуть мати гвинтову форму, форму з поворотом. Можуть бути й інші форми сходів.

Параметры