Ліжко-горище – стильно, зручно, функціонально

Ліжко-горище – стильно, зручно, функціонально

Ліжко-горище – стильно, зручно, функціональноКровать-горище – це оптимальний варіант для облаштування невеликої дитячої кімнати. Її конструкція така, що вона поєднує в собі традиційну дитяче ліжко і ігрову зону або зону навчання дитини. Фактично, це різновид двох’ярусної ліжка, один з ярусів якої виконаний як ігрова зона або зона навчання. На практиці це означає, що в цій двоповерховій конструкції нижній поверх створюється як шкільний або комп’ютерний стіл, з кількома навісними полицями для книг, а верхній ярус – це повноцінна дитяча ліжко.

Таким чином, ліжко-горище значно економить простір в дитячій кімнаті, дозволяючи виділити під активні ігри значно більшу площу, ніж якби ви в дитячій поставили окремо письмовий стіл і ліжко.

Але економія простору – це далеко не єдина перевага, яким володіє ліжко-горище.
Широкий вибір варіантів

Виробників ліжок-горищ пропонуються своїм покупцям величезну гамму різноманітних варіантів облаштування цієї дитячих меблів.

Найбільш популярний варіант – це поєднання ліжка (вгорі) і письмового столу (внизу). Оскільки довжина ліжка більше, ніж довжина письмового столу, то внизу залишається ще місце для комода на 5-7 відсіків. В останньому буде зручно зберігати шкільне приладдя дитини і його дрібні іграшки і дрібнички.

Можливий і інший варіант, коли ліжко знаходиться на нижньому рівні, а ігрова зона – на верхньому. Такий варіант буде оптимальним для дошкільнят. Тільки тут є кілька нюансів. По-перше, ліжко необхідно зробити максимально широкої, якщо вона встановлено торцем до стіни. А якщо вона поставлена ​​до стіни боком, то її слід відсунути від стінки. Це необхідно зробити з метою безпеки.

Звичайно, ігрова зона обгороджена невеликим парканчиком, але дитина в запалі гри може перевалитися через неї. І в цьому випадку він впаде на м’яке ліжко, а не на жорсткий підлогу.

По-друге, саме ліжко необхідно зробити максимально міцною, оскільки жодна дитина не відмовить в собі в задоволенні пострибати з висоти другого поверху на ліжко.

Також великі варіанти облаштування сходів на другий ярус. Вони виготовляються ступінчастими, уступами і у вигляді класичної сходи, вони можуть приставляться до ліжка-горища фронтально і до торця.

Ми хочемо звернути вашу увагу на сходи уступами, в якій кожен ступінь – це невеликі комоди, в яких можна зберігати постільні речі та одяг дитини.
На що слід звернути увагу при виборі ліжка-горища?

Вибираючи ліжко-горище, зверніть увагу на наступні чинники:

1. Матеріал виготовлення.

Можна, звичайно, вибрати ліжка з натуральної деревини. Але тут слід взяти до уваги, що сосна, як найдоступніша за ціною деревина, занадто м’яка для дитячого ліжка, а більш міцні види деревини, наприклад, вільха, береза ​​або клен, мають і більш високою ціною продажу.

Тому оптимальним варіантом для дитячих меблів є ДСП. Він володіє і демократичною ціною, і достатньою міцністю. І не треба побоюватися, що при виготовленні деревно-стружкової плити застосовуються потенційно небезпечні для нашого здоров’я речовини. Сучасні ДСП – це абсолютно безпечний для нашого здоров’я матеріал.

2. Якість кріплень деталей ліжка і фурнітури.

Можете бути впевненими, що дитяче ліжко постійно буде відчувати дуже серйозні навантаження. Тому якщо ви не хочете, щоб через тиждень ваша покупка не почала скрипіти і розхитуватися, то в момент придбання зверніть увагу на якість фурнітури і кріплень деталей ліжка.

3. Вікові рамки.

Діти ростуть і тому у них змінюються фізіологічні та психологічні потреби. Весь асортимент дитячих ліжок можна умовно розділити на наступні вікові групи.

Для дітей 3-5-річного віку. У зв’язку з тим, що ліжко на другому ярусі розташована досить низько (приблизно метр заввишки), краще вибирати кутовий варіант, як найбільш компактний і зручний для дитини.
Для дітей 5-10-річного віку. Висота ліжкового ярусу в цьому випадку становить близько півтора метрів. Зона гри замінюється робочою зоною з письмовим столом.
Для підлітків. Висота спального місця може бути вже піднята на висоту 1,8 метра, а письмовий стіл замінюється на комп’ютерний. Також розширюється простір для книжкових полиць і шафок.

Параметры