Ліжко-горище – меблі мрії багатьох дітей

Ліжко-горище – це не тільки красива, ергономічна і дуже зручні дитячі меблі, але ще мрія кожної дитини від чотирьох до чотирнадцяти років. Адже вона реалізує його потаємну мрію – бути вище мами і тата.

І ця мрія реалізується кожного разу, коли він прокидається на ліжку-горищі на другому поверсі, де розташована спальна зона. Щоранку дитина бачить, що він буде вищою, ніж його батьки, а значить, він виявляється не тільки вище, але і дорослішими, і сильніше. Це дуже позитивно впливає на його самооцінку і розвиток.

Але крім опосередкованого позитивного вплив на розвиток дитини горище-ліжко і прямо сприяє його розвитку.
Ліжко-горище – меблі мрії багатьох детейКомфортное особистий простір

Будь-яка модель ліжка-горища надає дитині мінімальне особистий простір:

Зона сну на другому поверсі, яка без праці трансформується в ігрову зону або в зону відпочинку;
Зона навчання, що представляє собою письмовий або комп’ютерний стіл і кілька книжкових полиць;
Місця зберігання особистих речей. Це можуть бути не тільки ящики письмового столу, але і відділення комода, стилізовані під сходинки сходів на другий поверх.

Наявність особистого простір важливо для кожної людини і особливо для дитини, у якого в процесі розвитку повинні сформуватися такі важливі риси як самостійність і відповідальність. А вони формуються лише тоді, коли дитина може самостійно, в зоні особистого простору може вирішувати, що йому робити, як і в які ігри грати.

А тому вам варто купити ліжко-горище, якщо ви проживаєте в обмежених житлових умовах. Адже вона дозволяє дитині відчути себе в зоні особистого простору, навіть якщо у нього відсутня своя кімната. Її цілком замінить ліжко.
Фізичний розвиток

Наявність другого поверху дозволить дитині активно і багато рухатися, не заважаючи при цьому батькам. Повірте, навіть після того, як діти звикнуть, що у них вже є своя ліжко-горище, вони як і раніше будуть використовувати другий поверх не тільки для сну.

А це значить, що вони по багато разів будуть забиратися на другий поверх, спускатися або навіть зістрибувати з нього, що буде сприяти розвитку всього м’язового комплексу і скелета дітей.
творчий розвиток

Здатність до творчості у дитини формується не тільки, коли він малює, читає або ліпить з пластиліну. Творча складова дитячої психіки формується, перш за все, тим, що оточує дитини в повсякденному житті. Чим більше в його оточенні буде яскравих фарб або речей незвичайної форми, тим більш активно буде розвиватися дитина творчо.

А кожна наша ліжко-горище – це справжній вибух яскравих і соковитих фарб. Це завжди радісна і соковита палітра кольорів, здатна створити літній настрій навіть пізньої осені або холодною зимою.

Крім того, яскраві і позитивні кольори сприяють формуванню хорошого настрій у дитини. В оточенні теплих відтінків він менше вередує і «дметься». І, навпаки, він охочіше грає або займається своїми справами, не відволікаючи батьків. В оточенні яскравих квітів йому не нудно.
Розвиток соціально значущих рис характеру

Важливим аспектом соціалізації дитини є вироблення у нього адекватного почуття небезпеки. Він повинен чітко розуміти, що після вчинення певних дій, йому буде боляче або страшно. Наприклад, якщо він настільки розпустувалася, що зуміє перевалитися за бортик ігрової зони, розташованої на другому поверсі.

У 90% випадків такого падіння просто не статися, оскільки у дитини рефлекторно включатися хапальні рефлекси, міцно вбиті в спинний мозок нашими предками-мавпами. В інших 10% він впаде з 1-1,4-метрової висоти на м’який килим або пуфики, які ви покладете поруч з ліжком. Повірте, це краще, ніж якби він в більш старшому віці поліз би на дерево і впав з нього, не розрахувавши або переоцінивши свої можливості.

І вже в дорослому житті такі падіння з другого поверху ліжка будуть підсвідомо нагадувати вашому синові або доньці – деякі вчинки небезпечні! Після деяких ваших дій ситуація перестає бути контрольованою! Краще кілька разів впасти в дитинстві на м’яке, ніж у дорослому житті заучувати цей урок, падаючи на скелі життєвий обставин!

Параметры