7 плюсів на користь покупки ліжка-горища

7 плюсів на користь покупки ліжка-горища

7 плюсів на користь покупки ліжка-чердакаОднім з найбільш цікавих рішень в організації простору дитячої кімнати, без сумніву, буде ліжко-горище. Такі меблі відрізняється величезною популярністю, яка обумовлена ​​безліччю достоїнств. І про них ми детально розповімо нижче.

7 основних достоїнств

Компактність. Купити ліжко-горище в обов’язковому порядку варто, якщо житлові умови залишають бажати кращого, і площа кілька мала. Така ліжко займає мінімум площі і при цьому поєднує в собі ряд функцій: ліжко, шафа, робочий стіл, а іноді і зону для відпочинку. Тому, навіть не маючи достатньо великої площі, ви легко зможете облаштувати дитячу кімнату або дитячий куточок.
Привабливість для дитини. Діти завжди з пожвавленням сприймають ідею купити ліжко-горище. Це ж маса захоплення – спати на другому ярусі! Чесно кажучи, зустріти дитини, який би відмовився спати на такому ліжку – практично нереальне завдання. Одна згадка про можливу покупку викликає шквал емоцій і політ фантазії. Спати на двох’ярусної ліжка завжди цікаво. А ще це дарує відчуття дорослості і незвичайності, а це одні з найбільш бажаних почуттів в дитинстві.
Зручність. У ліжку-горищі вдало поєднується все, що потрібно для дитини. При цьому нашарування однієї зони на іншу не спостерігається. У вас чітко відокремлена спальна зона, адже дитина буде спати на другому ярусі. При цьому, спустившись вниз, він буде мати доступ до шафи з речами або іграшками. А, буквально зробивши крок, чадо перейде до робочої зони з зручним письмовим столом і книжковими полицями.
Універсальність. Залежно від віку та вподобань дитини, двох’ярусна ліжко може бути виконана в різних варіаціях. Наприклад, якщо дитині ще рано замислюватися про школу і уроки, то замість письмового столу, на нижньому ярусі, можна розмістити зручний диван. В цьому випадку у вашої дитини буде затишне місце для ігор, читання книжок і перегляду мультиків. Також зручний цей варіант і тим, що пропонує додаткове місце, де можна посадити гостей – ніхто не буде сидіти на ліжку дитини. Також, якщо стіл поки не потрібен, можна легко на першому ярусі розмістити просторі шафи і шафки, де розмістяться абсолютно всі речі та іграшки вашого чада. Ми є виробниками ліжок-горищ, тому готові втілити будь-яку вашу ідею і запропонувати масу готових варіантів.
Місце для ігор. З огляду на те, що ліжко-горище дозволяє розмістити все необхідне буквально на 2,5 квадратних метрів, то навіть найменша дитяча може запропонувати дитині місце для ігор. Можна розмітити спортивний куточок, можна грати в активні ігри і просто відчувати себе вільно. Це дуже важливо для кожної дитини.
Невисока вартість. Так, дана меблі просто не може коштувати копійки – все ж хороші матеріали, використовувані для виготовлення, і праця кваліфікованих робітників просто не може нічого не коштувати. Однак купити ліжко – горище в нашій компанії можна дуже вигідно. По-перше, ми є виробниками продаваної нами продукції, а це гарантує відсутність будь-яких націнок і накруток. По-друге, якщо порахувати загальну вартість всіх тих опцій, що ви отримуєте в ліжку-горищі, то вийде набагато більша вартість. Ви ніяк не зможете купити окремо ліжко, стіл і шафа за ту ціну, в яку вам обійдеться наша продукція.
Можливість створити цікавий дизайн. Кімната з такою ліжком завжди виглядає незвично і дуже стильно. А з огляду на те, що ми готові виконати замовлення за вашими розмірами і з урахуванням ваших побажань, то простір для фантазії просто невичерпний. Ви можете не тільки вибрати вже розроблені зразки, але і придумати щось нове і цікаве для вас і вашої дитини.

Чому варто замовляти у нас?

Причини покупки ліжка-горища можна перераховувати ще дуже і дуже довго, але висновок все одно буде один: це правильне рішення для дитячої кімнати. А звернувшись до нас, ви будете мати можливість купити якісну і абсолютно надійну меблі для свого чада. Але і це не єдиний аргумент. Також наших клієнтів приваблює і те, що в нашій компанії завжди діють дуже привабливі ціни.

Параметры